HOME

ADAM

PORTFOLIO

KILKA HISTORII

BLOG

WARSZTATY

kontakt

Znowu małe, znowu cieszy – WPJA

Kolejne sympatyczne wieści zza oceanu – pucharów nie ma, ale jest wyróżnienie. Po krakowsku, oszczędnie, posłałem tylko dwa zdjęcia – tymczasem chomikuję konkursowe „kredyty” na kolejne edycje (jeszcze 3 przed nami), drugą połowę sezonu, kiedy już ogarnę i obrobię to, co czeka na dyskach.

twarde dowody:

null

i obydwa zdjęcia – nagrodzone i nie, a niemniej lubiane – w dużej wersji z exifami:

null

null

Wielkie dzięki za zaufanie dla Moniki i Piotra, na których weselu powstały te zdjęcia.

Powoli się odkopuję z przeróżnych, nie tylko fotograficznych obowiązków i daję słowo – żyję, mój blog, choć zapadł w sen letni, żyje także i niebawem rozkręcimy się na dobre – krótko mówiąc: wkrótce dużo, dużo nowych zdjęć. Pozdrawiam!

12 komentarzy

  1. Gratulacje dla Was chlopaki! Cieszy fakt, ze w czolowce mozna zobaczyc polskie nazwiska. Czekam na dzien kiedy w pierwszej trojce zasiada sami Polacy. Mysle, ze taki dzien w koncu nastapi:) Pozdrowienia i czekam na „…, duzo nowych zdjec.”

  2. No gratuluję nawet tego wyróżnienia i oby tak dalej… 🙂 Pierwsze zdjęcie, racja-bardzo fajne, z humorem, ciekawe. No, a my-czytelnicy twojego bloga-z niecierpliwieniem czekamy na naowe posty z mnóstwem arcydzieł, które wychodzą z twojego dysku 🙂

  3. Znaleźć się w tak doborowym towarzystwie to coś dużego, szczerze gratuluję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *