HOME

ADAM

PORTFOLIO

KILKA HISTORII

BLOG

WARSZTATY

kontakt

WPJA: nowe sprawności + Przemek i Dominika – suplement!

Nadaję partyzancko, z iPlusa, żyję już prawie tydzień bez sieci – bez poczty, bez newsów, bez gadu-gadu. I prawdę mówiąc nieźle mi z tym. Ale na stałe tak się nie da, więc niebawem wracam..

Dziś w związku z powyższym lekko już przeterminowane info – zeszłotygodniowe wieści z drugiej edycji konkursu WPJA plus, skoro nadarza się okazja, mały suplement do postu z reportażem ze ślubu Dominiki i Przemka, których zdjęcia już kiedyś pokazywałem, zdjęciem których zająłem 6te miejsce w kategorii „ciachanie ciacha” (tłumaczenie własne), a z którymi zupełnie niedawno udało się zrealizować plener – z przyczyn losowych: ślub w kwietniu, plener we wrześniu; ale pogoda była (l)iście kwietniowa.

null

drugie z wyróżnionych zdjęć: plener Elwiry i Marcina, miejsce 19te w kategorii „psujstrój” (tłumaczenie własne)

null

obydwu parom wielkie, serdeczne dzięki!

+ zapowiedziane klatki z pleneru Dominiki i Przemka

null

null

pozdrawiam!

19 komentarzy

  1. Adam, przede wszystkim serdeczne gratulacje kolejnych wygranych w WPJA! Co do zapowiadanego pleneru – jak zwykle – takimi zdjęciami wzbudzasz we mnie emocje zniecierpliwienia! Znam Twoje zdjęcia niemalże na pamięć, a zawsze mnie miło zaskoczysz! Ogromne brawa w szczególności za drugie ujęcie! Te drzewa, to światło… kadr niczym z LOTR! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *