HOME

ADAM

PORTFOLIO

KILKA HISTORII

BLOG

WARSZTATY

kontakt

Warsztaty w Krakowie! Relacja z 1 edycji krakowskiej.

Warsztaty, warsztaty, po warsztatach (chwilowo); święta, święta, i po świętach (na dłużej) – a relacji nie było i nie było. Nadrabiam, z zapałem – dzień po dniu będą dwa w(arsztato)pisy! Z Warszawy przenieśliśmy się pod Wawel. Przełom marca i kwietnia rozpieścił słońcem, zebrała się dziarska ekipa. W ustalonym rytmie maszerowaliśmy przez gąstwę teorii i dyskusji, obróbkowych technik, było też niemało praktyki i improwizacji w plenerze. Dostaliśmy w swoje szkła arcyfajną parę Madzię i Tomka, której ładniejsza połowa została profesjonalnie przygotowana do sesji – makijaż wykonała Iwona Zbela, a fryzura była dziełem Moniki Jakielarz.. Dziewczyny – świetna robota!

Do zdjęć:

drużyna pierwszej edycji krakowskiej

null

brajddżamping
null

5d plus 85L, tandem piekielnie szybki, diablo skuteczny, morderczo celny, istne UZI
null

ona, on, oni
null


null

specjalność warsztatów: taniec na barze
null

Magda w koralach
null

a że taki taniec to rzecz niełatwa, wymagająca wygimnastykowanych łydek i brawury w sercu, niech poświadczy fragment transmisji live:

null

dziewczyna i dym
null

dziewczyna i światło
null

podwórkowe harce
null

podzięki za dobre światło – fot. Wojtek Królik
null

PS’owa burza mózgów
null

Tym razem tyle. Z każdej edycji można by nakręcić serial (przykładowe robocze tytuły odcinków: „Pierdzioszek kierownika”, „Upadek Macieja B.”, „Kołyska Dyrektora”, itd…), ale musi wystarczyć kilka zdjęć. Wkrótce relacja z kolejnej edycji. A na same warsztaty zapraszamy już w maju do Warszawy.

Dzięki za uwagę!

9 komentarzy

  1. Witam, hehehe wygląda super! Gratuluje pierwszej edycji. Adaś, wyglądasz jak natchniony biblijny prorok hehehe 🙂

  2. Na pierwszym zdjęciu Ojciec Dyrektor zapomniał o uniesionym kciuku – SKANDAL! >:( Kocham Kraków i tamtejszy klimacik! 🙂 Wojtka Królika foto mogło by się nadawać na główny ołtarz wyznawców warsztatu fotograficznego Adama Trzcionki :>

  3. robiąc to zdjęcie miałem poczucie, ze uczestniczę w czymś waznym. Oto niebo sie rozstąpiło…a reszte widać na zdjęciu.
    Adam ma przekaz z samej góry, teraz wszystko jasne:)

  4. Fotografem nie jestem i moja znajomość tematu fotografii jest niewielka. Po prostu lubię oglądać chwile zatrzymane w kadrach. Jednak zgadzam się z przedmówcami – zdjęcie Wojtka Królika to jak kropka nad „i”. Światło jest bardzo ważne! Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *