Form submitted successfully, thank you.

Error submitting form, please try again.

Warsztaty w Krakowie! Relacja z 1 edycji krakowskiej.

Warsztaty, warsztaty, po warsztatach (chwilowo); święta, święta, i po świętach (na dłużej) – a relacji nie było i nie było. Nadrabiam, z zapałem – dzień po dniu będą dwa w(arsztato)pisy! Z Warszawy przenieśliśmy się pod Wawel. Przełom marca i kwietnia rozpieścił słońcem, zebrała się dziarska ekipa. W ustalonym rytmie maszerowaliśmy przez gąstwę teorii i dyskusji, obróbkowych technik, było też niemało praktyki i improwizacji w plenerze. Dostaliśmy w swoje szkła arcyfajną parę Madzię i Tomka, której ładniejsza połowa została profesjonalnie przygotowana do sesji – makijaż wykonała Iwona Zbela, a fryzura była dziełem Moniki Jakielarz.. Dziewczyny – świetna robota!

Do zdjęć:

drużyna pierwszej edycji krakowskiej

null

brajddżamping
null

5d plus 85L, tandem piekielnie szybki, diablo skuteczny, morderczo celny, istne UZI
null

ona, on, oni
null


null

specjalność warsztatów: taniec na barze
null

Magda w koralach
null

a że taki taniec to rzecz niełatwa, wymagająca wygimnastykowanych łydek i brawury w sercu, niech poświadczy fragment transmisji live:

null

dziewczyna i dym
null

dziewczyna i światło
null

podwórkowe harce
null

podzięki za dobre światło – fot. Wojtek Królik
null

PS’owa burza mózgów
null

Tym razem tyle. Z każdej edycji można by nakręcić serial (przykładowe robocze tytuły odcinków: „Pierdzioszek kierownika”, „Upadek Macieja B.”, „Kołyska Dyrektora”, itd…), ale musi wystarczyć kilka zdjęć. Wkrótce relacja z kolejnej edycji. A na same warsztaty zapraszamy już w maju do Warszawy.

Dzięki za uwagę!

16 kwietnia 2009 - 14:20 AMI - Witam, hehehe wygląda super! Gratuluje pierwszej edycji. Adaś, wyglądasz jak natchniony biblijny prorok hehehe :)

16 kwietnia 2009 - 14:25 Maciek - Nooo upadek był potężny ale czego się nie robi dla dobrych kadrów :)

16 kwietnia 2009 - 15:40 Wojtek Królik - ha! bylem tam:) i wszystko co napisał to prawda:)

16 kwietnia 2009 - 17:33 Hubert Kalinowski - Na pierwszym zdjęciu Ojciec Dyrektor zapomniał o uniesionym kciuku - SKANDAL! >:( Kocham Kraków i tamtejszy klimacik! :) Wojtka Królika foto mogło by się nadawać na główny ołtarz wyznawców warsztatu fotograficznego Adama Trzcionki :>

16 kwietnia 2009 - 17:35 Hubert Kalinowski - Co do uniesionego palca miałem na myśli uniesiony mały palec przy filiżance. Ale jak zwykle myślę co innego i piszę jeszcze inne sprawy :)

16 kwietnia 2009 - 19:01 Wojtek Królik - robiąc to zdjęcie miałem poczucie, ze uczestniczę w czymś waznym. Oto niebo sie rozstąpiło...a reszte widać na zdjęciu. Adam ma przekaz z samej góry, teraz wszystko jasne:)

16 kwietnia 2009 - 20:02 studio navigo - nie chcę Cię martwić, Adamie, ale najpiękniejsze zdjęcie nie Ty zrobiłeś, tylko Wojtek Królik ;)

17 kwietnia 2009 - 11:05 Daniel Jaskólski - Bardzo fajnie to wyszło ja ciągle się męczę z przesłaniem do Agi i Adama moich wypocin.

17 kwietnia 2009 - 22:43 magda - Fotografem nie jestem i moja znajomość tematu fotografii jest niewielka. Po prostu lubię oglądać chwile zatrzymane w kadrach. Jednak zgadzam się z przedmówcami - zdjęcie Wojtka Królika to jak kropka nad "i". Światło jest bardzo ważne! Pozdrawiam serdecznie :-)

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*