Form submitted successfully, thank you.

Error submitting form, please try again.

Warsztaty – pierwsze koty za płoty!

Stało się. Działo się. No i – co tu dużo gadać – chyba się udało. Pierwsza edycja naszych Warsztatów na mecie! Ciastka zjedzone, pepsicola wypita do ostatniej kropli, tobołek repoglamourowej wiedzy na płytach, w notatkach i przede wszystkim w głowach wyniesiony. Były czułe pożegnania, wymiana adresów, sporo ciepłych słów i deklaracje zostania z nami choćby przez kolejne dwa dni, ale wszystko co dobre się szybko kończy. Coś jednak mi mówi, że to nie było nasze ostatnie spotkanie..

Udało się zbackstagować kilka okoliczności, z których wybrane wrzucam poniżej. Ciut więcej u Kaliny a podsumowania i głosy zacnych uczestników na naszym warsztatowym forum .

na początek koniec, grupówka zaskakująco zręcznie i z czułością (nomen omen iso 6400) skadrowana przez Pana Portiera z Kocjana 3

null

układy z pogodynką leżały w zakresie Dyrekcji Technicznej. nie było zawodu.

null

mało glamourowo, ale jak rodzinnie 😉

null

więcej światła!

null

reakcja Niedźwiedzia – znanego w całej Europie Wschodniej fanatyka światła zastanego – na widok lampy błyskowej

null

Tyle na dziś. Serdeczne dzięki za obecność. Jeśli uda się powtórzyć ten klimat, z robienia zdjęć przerzucam się na robienie warsztatów. Na stałe 😉

17 marca 2009 - 8:29 AlieN_dwa - Wspaniała, luźna atmosfera, sympatyczni uczestnicy i nie mniej sympatycznie mentorzy... A każdy zakochany w fotografii :) Jestem szczęśliwy, że mogłem stać się częścią tego dzieła. Pozdrawiam!

17 marca 2009 - 8:50 Damian K. - Już dzisiaj przekonamy się czy uda się powtórzyć klimat... Mam nadzieję, że tak! :-) Ps, koszt aparatu znaczny, cena za warsztaty niemała - mina Niedźwiedzia na widok dopalania lampą: BEZCENNA! :)

17 marca 2009 - 11:33 FunBoy - rodzinne - mistrz :D

17 marca 2009 - 14:26 Bartek - już wszędize pisałem, napiszę i tu;) warsztaty były poprostu M E G A!!! składowych na to mega wydarzenie jest tak wiele jak wiele uczuć można wyczytać z ostatniego zdjęcia ;) p.s. próbowałem na nim jednej z wielu mega Niedźwiedzich technik ;)) pozdrówka dla wszystkich!!!!

17 marca 2009 - 16:49 Paulina Kolondra - A jest jakaś szansa na warsztaty we Wrocławiu?

17 marca 2009 - 23:11 adam - Paulino, pomyślimy. Kilka osób z Wrocławia pytało o taką możliwości i jeśli uzbiera się 10tka chętnych, sprawa będzie do przemyślenia na serio :)

20 marca 2009 - 16:35 ElaiMichal - na Wrocław i ja się za jakiś czas piszę :)

23 marca 2009 - 19:12 hubertus - A ja czekam na kolejne warsztaty w Wawie; lecę się zapisać już dziś :)

25 lutego 2010 - 0:50 Warsztaty repoglamour | Fotografia ślubna Łuków - [...] także na blogach prowadzących: Matki Teresy polskiego weddingu, czyli Anny Ciesielskiej, Adama Trzcionki i Mariusza Sprucha. U kaliny jeden z postów to bank linków do stron innych uczestników. [...]

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*