HOME

ADAM

PORTFOLIO

KILKA HISTORII

BLOG

WARSZTATY

kontakt

Spotkanie z Kasią Widmańską, czyli jak fotografować kobiety.

Angina mnie wkręciła w koc, od obróbki ślubnych odpoczywam. Ale bez obróbki w ogóle żyć się nie da, przeto męczę zdjęcia ze spotkania z Kasią Widmańską, organizowanego wspólnymi siłami przez Agę Cudak i Pawła Borówkę.

Zajęcia, część teoretyczna i praktyczna, dotyczyły rzeczy ważnych, sprawności pierwszorzędnie pilnych, czyli tego, jak fotografować kobiety. Uwagi prowadzącej: czujne i wartościowe, modelki: piękne i cierpliwe, towarzystwo: rade i kooperujące. Wszystko, co usłyszałem i przećwiczyłem obiecuję próbować przenieść na poletko ślubne.

Kasiu, Aga, Paweł – dzięki!

null

null

16 komentarzy

 1. Adam – fajnie, że dałeś radę przyjechać na spotkanie i że Ci się podobało 🙂 Czekam na inne Twoje zdjęcia 🙂 I zdrowiej szybciutko!

 2. o kurcze!!!! dobra, Ania. chapeaux bas!!!!! ale naprawdę bas! dla mnie obydwa te zdjęcia są zjawiskowe… ZJAWISKOWE!

 3. Dla mnie dwójeczka wymiata! Rzeczywiście wygląda jak kadr z filmu, ale piękny kadr! Odwiedziłem również stronę Kasi Widmańskiej i jestem pod potężnym wrażeniem! 🙂

 4. Adam, cenie Twoje prace, są świetne, jednak 2 mimo swojego fajnego klimatu nie podchodzi mi. Chociażby przesadzona głębią, a raczej jej brakiem. wiem ze cały czas zachwycony jesteś 85mm L ale spójrz na lewe oko modelki… jest nieostre. zawsze wydawało mi się ze to oczy w portrecie są najważniejsze. Może warto czasem przymknąć przesłonę?

 5. remnaj, ale czy w takich portretach , oko, które jest bardziej oddalone nie powinno być nieostre? 😛
  Bardzo podoba mi się obórbka- zwłaszcza kolor w 1.
  2- to jest to 😉 Naprawdę fajny ciekawy portret, który ma w sobie to coś.
  Pozdrawiam.

 6. Bartek- przyjrzyj się temu zdjęciu ale tak na dłużej, czy nie wydaje ci się ze coś z tym nieostrym okiem jest nie tak? zdjecie robione na przesłonie 1,2 na 85mm wydaje mi się ze przy takim ustawieniu modelki jednak lepiej wyglądałoby gdyby drugie oczko tez było ostro. Dla jasności , zdjęcie jest mega śliczne, ja czepiam się tylko tego szczegółu. dobra już koniec. Sorrki Adam za zaśmiecanie bloga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *