Form submitted successfully, thank you.

Error submitting form, please try again.

Nowa strona – lepiej, głębiej, szerzej!

Ruszyła. Adres bez zmian htttp://adamtrzcionka.pl

Ile razy wcześniej mi się śniła, ile miała postaci, dojrzewała.. Aż jest. Sporo zmian. Przede wszystkim więcej światła, więcej przestrzeni. Więcej galerii, więcej zdjęć. Zdjęcie mnie.

Najcieplej chciałbym podziękować Danielowi Aniszewskiemu, arcygrafikowi, ojcu sprawczemu estetycznej i funkcjonalnej strony strony, człowiekowi o złotych dłoniach i złotym sercu, anielskiej cierpliwości, herkulesowskiej pracowitości i pomysłowości McGivera.

DANIEL – MEGA, OGROMNE, WIELKIE, NAJWIĘKSZE, SERDECZNE DZIĘKI!! JESTEŚ WIELKI!!

Serdeczne dzięki składam też Bogdanowi Juszczakowi – magikowi flasha i aplikacji organizujących galerie, świetnemu specowi od budowy stron.
I jednocześnie gorąco, gorąco polecam – terminowo, cierpliwie i twórczo https://bogdanjuszczak.com/

Dzięki dla Piotra Krakowskiego za muzykę na stronę!

Dzięki też dla Kaliny i Miłosza za pomoc przy selekcji fot do galerii. Wiem, że nie było lekko..

null

Do portfolio wybrałem kilkadziesiąt bliskich mi zdjęć, 90% z 2008 roku, ale są i znajdy z 2007, jest też kilka nowych.

Długo dojrzewałem do tego, żeby pokazać na stronie kilka pełnych reportaży z plenerami – reportaży, robionych w różnych warunkach. Niebezpieczeństw widziałem kilka – obnażenie schematów, rysy na micie – czyż nie prościej pokazać kilka wybranych zdjęć i pławić się w chwale.. Ale przełamałem się, może aż za bardzo, bo galerii jest dużo, zdjęć sporo. Wszystkie śluby z 2008 roku, niektóre grubo z przed ponad roku. Dzięki wielkie wszystkim parom, które zgodziły się pokazać szerzej: Ago i Piotrze, Karolino i Marcinie, Pati i Wojtku, Michasiu i Tomku, Basiu i Darku, Marto i Marcinie, Iwonko i Szymonie – dzięki!

Prace trwały długo, mam nadzieję, że było warto.
Zapraszam do odwiedzin, będę uzupełniał portfolio, a wśród par być może z czasem nowsze całości zastąpią starsze, albo też rozbuduję galerię, kto wie.
Pozdrawiam, Adam

10 czerwca 2009 - 8:41 Maciek Banach - Oj było warto :) Widziałem poszczególne jej elementy na etapie koncepcyjnym, kiedy w trosce o detale zastanawiałeś się nad odcieniem tego czy innego elementu, wyglądem tej czy innej "belki" i już wtedy byłem wielkim fanem nowej strony...jednak całość, którą teraz można zobaczyć absolutnie wymiata. Szacun dla twórców! :)

10 czerwca 2009 - 8:47 Hubert Kalinowski - Na początek WIELKI szacun dla wspomnianych powyżej: Danielowi i Bogdanowi. Za to, że potrafią urzeczywistnić marzenia człowieka. Wiem jak ciężko jest poruszać się w ActionScript, a wcześniej wykonać szablony graficzne. Wielki szacun dla Was Panowie! Muzyki niestety nie sposób mi docenić, ponieważ przeglądam stronę w pracy a tu nie ma głośników :( Strona ma klimat i to wielki. Wygląda jak album/notatnik fotografa i taki pewnie miał zamysł Adam. Strona jest jasna, przejrzysta bez zbędnych przysadzistych bajerów ale za to czytelna i budząca pozytywne emocje, podobnie jak zdjęcia Adama :)

10 czerwca 2009 - 8:54 Karol Kępka - Całościówki to nie lada odwaga, ale też dowodzą o profesjonalizmie. Tak naprawdę to nie wiem czy u któregoś z polskich fotografów widziałem pełne serie, chyba właśnie postawiłeś bardzo wysoko poprzeczkę. A stronka fajna, widać że robiona pod konkretną grupę odbiorców :)ja również pracuję nad zmianą szaty graficznej swojej strony, mam nadzieję, że się nie napatrzę za bardzo na twoją, bo jeszcze mi kopia wyjdzie. Cholernie zazdroszczę umiejętności pisania.

10 czerwca 2009 - 9:15 Jacek - Odkąd widziałem zapowiedź nowej strony na starej stronie po cichu czekałem sobie co pokażesz. Mówiłeś na warsztatach o całościówkach.. i są. Dla mnie świetny zarówno koncept jak i zdjęcia. Na pewno będę wracał oglądać, podziwiać, czerpać inspiracje..

10 czerwca 2009 - 10:49 Bartek - Wspaniała strona, wspaniała magiczna muzyka nadaje cudowny klimat magicznym zdjęciom! Gratulacje dla wszystkich twórców

10 czerwca 2009 - 13:31 studio navigo - prosto, przejrzyście, przyjaźnie dla odwiedzającego, a całościówki to uczta dla oka, i to wspaniale rozpasana, nie da się na jeden raz ;)

10 czerwca 2009 - 13:53 Bartek Witek - Przede wszystkim gratuluję dbałości o szczegóły. Wymienieni powyżej panowie spisali się znakomicie przekształcając twoje wizje w oprawę graficzną - szacunek :) Jest ciekawie, delikatnie. Miło spędza się czas przeglądając zdjęcia. Muzyka cieszy odbiorcę. Pozostaje GRATULOWAĆ :)

10 czerwca 2009 - 13:57 Rafał Półgrabia - Bardzo fajna strona - taka świetlista, fajna w oglądaniu i konkretna. Pozdrawiam

10 czerwca 2009 - 16:20 Michał Nowicki - Strona jest niesamowita, pełne galerie dają pełny podgląd na to że jesteś najlepszy ;)

10 czerwca 2009 - 22:59 Jakub Koniak - Rześka strona, są moje ulubione zdjęcia. Nowe "www" Bardzo mi się podoba, nie ma innego wyjścia.

11 czerwca 2009 - 21:30 Przemek S> - świetna strona, świetne zdjęcia, gratulacje

13 czerwca 2009 - 10:14 Łukasz Mikuć - Jak zazwyczaj jestem zwolennikiem "ciemnych" stron www, tak tutaj biały kolor mi nie przeszkadza :) Strona w moim odbiorze bardzo indywidalna, bardzo dobrze przekazująca styl Adama. Miła dla ucha muzyka, tylko jak dla mnie zbyt krótka...

13 czerwca 2009 - 11:58 Adam Ludwik - No wreszcie imienniku ... doczekaliśmy się ! ;) Prosta, czysta forma to to co wielu z nas lubi najbardziej, no a te wszszystkie detale i szczególiki dodają niesamowitego smaczku. Jeszcze gdyby dopracować sprawę skalowania zdjęć do wyższych rozdzielczości była by pełnia szczęścia ;) Pozdrawiam

14 czerwca 2009 - 13:07 michalmentel - Gratuluję!Świetna strona i muza:)!Fajnie, że można zobaczyć więcej tak fantastycznych zdjęć:)!

14 czerwca 2009 - 23:29 adam - Adaś - u mnie na lotniskowcu 26" zdjęcia mają 900x600, tyle, ile planowałem, więcej nie chcę ;) a do mniejszych się kurczą. taki był plan :)

15 czerwca 2009 - 15:16 Marzena Tulin - Adamie dlaczego zmniejszyles rozmiar zdjec? Nie wiem co to za moda nastala na pomniejszanie zdjec na stronach. Wyglada to mniej imponujaco, czasem nie widac co sie dzieje na zdjeciu. Fotografia nie wssysa do srodka swoich odbiorcow, zostala zgubiona interakja, pomniejszone emocje. Szczerze to tesknie za stara stronka bo tam bylo bardziej 3D. Bylam ja i oni, ich emocje, swiatlo i kolory a teraz sa miniaturki.Jedyne co fajne nowe to galeria par!! pOzdrawiam

15 czerwca 2009 - 16:03 adam - Marzenko - przeciwnie, zwiększyłem rozmiar zdjęć i to znacznie. W starej galerii zdjęcia miałby 600 mpix, w nowej mają 900. tyle, że przy mniejszych rozdzielczościach zdjęcia się skalują. ale już na 17 calach powinno być naprawdę dużo, dużo przestrzeni :)

16 czerwca 2009 - 7:59 Antek Łoskot - Strona bardzo fajna, u mnie zdjęcia także małe (600x400)... a mam ustawione 1600 x 900 px

25 czerwca 2009 - 10:47 Michał - Ładna stronka. Ostro, kolorowo... Panny młode śliczne. Pozdrawiam.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*