HOME

ADAM

PORTFOLIO

KILKA HISTORII

BLOG

WARSZTATY

kontakt

Krakowscy po krakowsku, czyli muzyka, fotografia i wędkowanie..

Kto pamięta muzykę z mojej prastarej strony i kto niebawem pozna melodię z nowej, niech wie, że ojcem jednej i drugiej jest Piotr Krakowski, mój serdeczny druh z czasów studenckich, dziś prężna figura w jazzowo-reggae-klubowym szołbiznesie. Jestem fanem jego muzyki, podobnie jak mój ojciec (autentycznie) – uzależniające, pulsujące ścieżki muzyczne z dokumentów Latkowskiego, niesamowite historie na trąbkę, do tego krztyna ambientowej nowoczesności, no i głos Izy, jego żony – miód, balsam, smak najpyszniejszych mięs to przy nim ledwie przystawka.
Zdarzyło się, że chwilę po tym, jak poprosiłem Piotra o skrojenie dla mnie muzyki, on poprosił mnie o skrojenie kilku zdjęć, które będą ilustracją do ich nowego klipu, pod obiecującym wiele tytułem „Naga w lustrze”. Po sesji było piwo, sporo wspominek i niemało wygłupów, także z aparatem, ale to już mocno poza tematem głównym.

„Wędka i woda”Piotr, lat 28, muzyk, jego pasją jest wędkowanie. Z braku czasu namiastką jego ukochanej rozrywki jest pozowanie z wędką do pamiątkowych fotografii. Żonaty. Żona Iza jest wokalistką o niezwykłym głosie, jasnym dekolcie i przepięknych włosach.

null

Za jednym zamachem powerplay tygodnia: Soyka&Krakowski „Waluta”

8 komentarzy

 1. Klasa kolego, przefajne zdjęcie. Muzyka Piotra Krakowskiego na twojej starej stronie była ekstra zatem spodziewam się, że na nowej będzie równie mocna 🙂

 2. Pamiętam ten utwór – kiedyś ci nawet pisałem że pracując otwierałem sobie twoją starą stronkę chowałem w „pasku” i pracowałem mając ją w tle… jest świetna.

  Pozdrawiam korzystając z okazji autora – może to przeczyta 😉

 3. Nowa stronka zapowiada się na niezły hicior 😀
  Kto by nie pamiętał tej muzyczki i miniatur z odbiciem lustrzanym 🙂
  Fota klimatyczna, ale ryba coś nie bierze 😛
  Pozdrowionka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *