Form submitted successfully, thank you.

Error submitting form, please try again.

Krakowscy po krakowsku, czyli muzyka, fotografia i wędkowanie..

Kto pamięta muzykę z mojej prastarej strony i kto niebawem pozna melodię z nowej, niech wie, że ojcem jednej i drugiej jest Piotr Krakowski, mój serdeczny druh z czasów studenckich, dziś prężna figura w jazzowo-reggae-klubowym szołbiznesie. Jestem fanem jego muzyki, podobnie jak mój ojciec (autentycznie) – uzależniające, pulsujące ścieżki muzyczne z dokumentów Latkowskiego, niesamowite historie na trąbkę, do tego krztyna ambientowej nowoczesności, no i głos Izy, jego żony – miód, balsam, smak najpyszniejszych mięs to przy nim ledwie przystawka.
Zdarzyło się, że chwilę po tym, jak poprosiłem Piotra o skrojenie dla mnie muzyki, on poprosił mnie o skrojenie kilku zdjęć, które będą ilustracją do ich nowego klipu, pod obiecującym wiele tytułem „Naga w lustrze”. Po sesji było piwo, sporo wspominek i niemało wygłupów, także z aparatem, ale to już mocno poza tematem głównym.

„Wędka i woda”Piotr, lat 28, muzyk, jego pasją jest wędkowanie. Z braku czasu namiastką jego ukochanej rozrywki jest pozowanie z wędką do pamiątkowych fotografii. Żonaty. Żona Iza jest wokalistką o niezwykłym głosie, jasnym dekolcie i przepięknych włosach.

null

Za jednym zamachem powerplay tygodnia: Soyka&Krakowski „Waluta”

7 maja 2009 - 20:16 Maciej Banach - Klasa kolego, przefajne zdjęcie. Muzyka Piotra Krakowskiego na twojej starej stronie była ekstra zatem spodziewam się, że na nowej będzie równie mocna :)

7 maja 2009 - 20:22 Mariusz Spruch - hahaha no jeszcze mu piwko położyć gdzieś w okolicy reki i normalnie :) wędkowanie po polsku ;)

7 maja 2009 - 20:31 Radek Radziszewski - Pamiętam ten utwór - kiedyś ci nawet pisałem że pracując otwierałem sobie twoją starą stronkę chowałem w "pasku" i pracowałem mając ją w tle... jest świetna. Pozdrawiam korzystając z okazji autora - może to przeczyta ;)

7 maja 2009 - 21:56 FunBoy - swietny klimacik :) i muzycznie i fotograficznie ;)

8 maja 2009 - 1:25 Bartek Witek - Nowa stronka zapowiada się na niezły hicior :D Kto by nie pamiętał tej muzyczki i miniatur z odbiciem lustrzanym :) Fota klimatyczna, ale ryba coś nie bierze :P Pozdrowionka!

8 maja 2009 - 8:41 Wojtek Królik - Ja pamietam prastarą stronke:) pozdrawiam

8 maja 2009 - 11:04 Patryk Wolański - Paweł i Gaweł w jednym mieszkali domu . . .

8 maja 2009 - 22:09 bartek - przebombowo :))

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*