HOME

ADAM

PORTFOLIO

KILKA HISTORII

BLOG

WARSZTATY

kontakt

I+M..

To był taki Ślub, kiedy fotografując wiesz, że pobierają się ludzie bardzo ze sobą szczęśliwi.

Całość fantastycznie przygotowana i skoordynowana przez Kasię i Kingę z Raz w Życiu

Dla fotografujących: strzelam, że 60% kadrów zrobionych 50tką. Jak tak dalej pójdzie, za kilka lat nic prócz 135 mm nie będzie mi potrzebne do pracy ;{)

Pozdrawiając zapraszam!

63 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 1. Od dawien dawna obserwuję Twoje reportaże, ale po tym spadłem z krzesła! Niesamowity materiał !!! Czynię pokłony. Mam nadzieję, że zawitam niebawem na warsztatach u Ciebie… pozamiatałeś…

 2. Adam, że tak powiem sprawiłeś ogrmną przyjemnośc mym oczętom, wspaniałe ujęcia piękni młodzi i ta wszechobecna magia;-) Podziwiam;-)

 3. Adamie, dawno nie oglądałem z takim zainteresowaniem zdjęć …ślubnych ani żadnych innych… Nie wiem jak to robisz ale każda fotografia to niesamowita opowieść. Fantastyczny materiał, filmowa para młoda…

 4. Witaj Adamie. Kurcze wchodzę na Twoją stronę po latach i wow. Aż mnie zatkało. Jak wspominam początki 2008 roku jak pokazywałeś na forum canona a to co robisz teraz. Czapki z głów.

  Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś.

 5. Well well well… 😉
  Co za spojrzenie… wypełnienie kadru Pięknem, które sprawia przyjemność, zachwyca, chce się w nim być …właściwie jest się w nim, ale chciałoby się bardziej! Osoby stają się niezwykłymi bohaterami, których historię odsłania każdy kolejny… majstersztyk. Powiem jeszcze, że ostatnio szczególnie odkrywam Twoje wesela – są niebywałe… Amen 🙂

 6. kolejny raz zazdroszczę, ale nie ja jeden patrząc po komentarzch.
  30 min oglądałem te zdjęcia, są super! Ten tato Młodej strasznie fajny facet, to zdjęcie z podniesionym kciukiem, gdy Ona patrzy na niego – superowe!
  mam marzenie – być dobrym jak Ty.
  pozdrowienia

 7. Pamiętam jak na warsztatach mówiłeś,że poświęciłeś całą przerwę zimową na analizowanie zdjęć Ascough’ta…myślę,że teraz on powinien poświęcić co najmniej dwie takie przerwy na analizę Twoich…ja na pewno poświęcę..pozdro.

 8. Jakby to powiedział towarzysz Czerepach: „GENIUSZ!”
  ..wreszcie się doczekałem kolejnego materiału – zawsze mnie trochę dołujesz tym wyśrubowanym poziomem, ale przede wszystkim motywujesz 🙂
  Pozdrowienia!

 9. Ładne zdjęcia, dla innych fotografów. A ja pytam, gdzie są są zdjęcia młodych, szukam fotografa, ale nie chciałabym dostać 90procnet zdjęć gości, 10% ze swoim narzeczonym 🙁

 10. Szanowna Anno,
  Para Młoda i ich bliscy, ci najbliżsi, są tematem przynajmniej 80% zdjęć w tej galerii, mam wrażenie, że oglądamy inny materiał 🙂
  Będą chcieli wspominać także gości, którzy przyjechali dla nich z często bardzo odległych miejsc, stąd kilkanaście zdjęć poświeciłem właśnie gościom.
  Być może preferujesz inne proporcje, Ty wraz z narzeczonym jako temat jedyny i sądzę, że ze znalezieniem odpowiedniego fotografa dla siebie nie będziesz mieć żadnych problemów, jednak namawiam do drobnej zmiany priorytetów.
  pozdrowienia z Krakowa.

 11. Witam jestem bardzo zainteresowana pana praca na slob ktory wlasnie planujemy na przyszly rok! Czy mozna zapytac w jakim palacu/dworku to przyjecie sie odbylo?
  Pozdrawiam i na pewno sie z Panem zdzwonie!

 12. Coś magicznego!! Niezwykłe kadry i piękna obróbka. Co do ogniskowych to jestem mocno za – bardzo dyskretne i cudna plastyka… jak zwykle jestem oczarowana!!